امروز : پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

 


شماره 261


» بیشتر

در پی اختلال صورت‌گرفته در هسته معاملات در هفته چهارم مهرماه سال جاری شرکت بورس تهران بیش از ۵۵ هزار و ۸۰۰ معامله در بورس تهران صورت گرفت که حجم معاملات در محدوده یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون سهم بود و تنها تعداد ناچیزی از معاملات حذف شد و بیش از ۵۰ هزار معامله انجام‌شده مورد تأیید قرار گرفت (مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار)

در پی اختلال در هسته معاملات بورس تهران، مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار از عدم ابطال بخش زیادی از معاملات انجام شده در بورس اوراق بهادار خبر داد.

مطهره مروج در گفتگو با پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در خصوص سرانجام ثبت معاملات امروز بازار سهام بیان کرد: تیم فنی سازمان بورس و اوراق بهادار نهایت تلاش خود را انجام داد و بخش اعظمی از معاملات انجام گرفته را حفظ کرد.

وی در ادامه گفت: با توجه به اختلالات به وجود آمده، امروز بیش از 55هزار و 800 معامله در بورس تهران صورت گرفت. حجم معاملات نیز در محدوده یک میلیارد و 300 میلیون سهم بود.

مروج در این زمینه خبر داد : با تلاش های صورت گرفته تنها تعداد ناچیزی از معاملات امروز حذف شد و بیش از 50 هزار معامله انجام شده طی امروز تایید شد.

مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس افزود: در حوالی ساعت 12 ظهر امروز هسته معاملات برای دقایقی فعال شد، با این وجود در آن مقطع نیز اختلال مربوطه به طور کامل برطرف نشد و تمامی سفارشات ثبت شده باطل شد.

کد خبر: 99298 تاریخ: 97/07/22 منبع: سنا