امروز : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

 


شماره 261


» بیشتر

۶۴ کشور فولادساز جهان طی نه‌ماهه سال ۲۰۱۸ میلادی، یک میلیارد و۳۴۶ میلیون و ۹۸۷ هزار تن فولادخام تولید کردند که نسبت به میزان تولید مدت مشابه سال گذشته میلادی که یک میلیارد و ۲۵۳ میلیون و ۷۳۹ هزار تن بود، رشد ۴/۷ درصدی را نشان می‌دهد (سنا)۶۴ کشور فولادساز جهان طی نه‌ماهه سال ۲۰۱۸ میلادی، یک میلیارد و۳۴۶ میلیون و ۹۸۷ هزار تن فولادخام تولید کردند که نسبت به میزان تولید مدت مشابه سال گذشته میلادی که یک میلیارد و ۲۵۳ میلیون و ۷۳۹ هزار تن بود، رشد ۷/۴ درصدی را نشان می‌دهد (سنا)

میزان تولید فولاد خام ایران طی ۹ ماهه سال ۲۰۱۸ میلادی، ۲۰ درصد افرایش یافت.

به گزارش  پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از شاتا، سایت انجمن فولاد جهانی اعلام کرد: ایران از ابتدای ژانویه تا پایان سپتامبر ۲۰۱۸میلادی، ۱۸ میلیون و ۵۲۰ هزار تن فولاد خام تولید کرد. این درحالی است که میزان در مدت مشابه سال گذشته میلادی، ۱۵ میلیون و ۴۳۱ هزار تن بود.

میزان تولید فولاد خام ایران طی ماه سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی، ۲ میلیون تن بود که در مقایسه با میزان تولید مدت مشابه سال ۲۰۱۷ میلادی (یک میلیون و ۹۱۸ هزار تن)، ۴.۳ درصد رشد نشان می دهد.

۶۴ کشور فولاد ساز جهان طی ۹ ماهه سال ۲۰۱۸ میلادی، یک میلیارد و۳۴۶ میلیون و ۹۸۷ هزار تن فولاد خام تولید کردند که نسبت به میزان تولید مدت مشابه سال گذشته میلادی (یک میلیارد و ۲۵۳ میلیون و ۷۳۹ هزار تن)، ۷.۴ درصد رشد نشان می دهد

کد خبر: 99398 تاریخ: 97/08/06 منبع: سنا